JAK OBJEDNAT AUTO ?

Je to jednoduché.

Pro vytvoření objednávky stačí vyplnit jednoduchý formulář, ve kterém vyplníte základní informace o voze o který máte zájem a Vaše kontaktní údaje. Pak už jen stačí vyčkat na email, kde se domluvíme na detailech. Platí se již 100 procent záloha na vozidlo a služby specifikované ve smlouvě o smlouvě budoucí, kterou společně podepisujeme buďto u nás v kanceláři, nebo na dálku ve formě PDF. Platební příkaz máte vždy uveden s Vašim stanoveným rozpočtem ve smlouvě. 

 

Co vlastně nabízíme?

Nabízíme velice specifickou službu, dodání auta na míru podle parametrů zákazníka, podle parametrů, které vypíše do objednávkového listu. Pozor, jsme obchodníci a profesionálové, neděláme službu ( pošlete link z mobile.de a my pro to bezhlavě jedeme ).  S každou objednávkou se snažíme sehnat pro zákazníka ten nejlepší kus auta, který chce, ať už se jedná o dovoz ze zahraničí, od našich dodavatelů a partnerů v EU, nebo od nasmlouvaných autosalonů v tuzemsku. Vždy osobně poptávaný vůz objíždíme z několika vybraných kusů, řešíme lak, poškození, diagnostiku, kilometry, funkčnost, estetiku, mechaniku, původ, investice. V tomto jsme jedineční, běžný dovozce prostě doveze auto, které si vyberete a je mu úplně jedno, co s autem je, nebo raději pár věcí zatají, jen aby měl kšeft, my si vybíráme co pro Vás budeme dělat a co ne. V tom je obrovský rozdíl, který už chápou desítky zákazníků, co nám posílají zálohy na účet, ačkoli auto fyzicky ani nevidí, důvod je jasný, protože nám věří. Nestydíme se ukázat na veřejné síti Youtube a nestydíme se za svoji práci a doporučené auta, protože jsou to jen ty auta, které si zákazník naspecifikuje v objednávkovém listu. Dodáme mu přesně to, co si napíše do objednávky, konzultujeme s ním veškeré možné opravy, úpravy, doplňky. Řešíme financování, dovoz až do domu, pojistky, přepisy atd.

Co je potřeba k provedení objednávky

Stačí nám pouze, abyste vyplnili formulář, který naleznete níže na této stránce. Do formuláře vyplníte své kontaktní údaje a o jaké auto máte zájem. My poté zjistíme, zda jsme vozidlo schopni sehnat, kolik jich v dané specifikaci pro Vás bude k dispozici a z kolika aut můžeme my osobně vybírat. Pokud bude vše v pořádku, kontaktujeme Vás a zašleme Vám SMLOUVU O SMLOUVĚ BUDOUCÍ  na realizaci objednávky ( bez 100 procentní zálohy není objednávka závazná ).

Co se děje po úhradě zálohy

Po úhradě zálohy bereme celou věc již vážně, informujeme Vás o průběhu hledání Vašeho vozu, o možnostech z čeho vybrat, o konkrétním postupu v hledání, objíždění určitých kusů a doporučení, který z nich nejlépe odpovídá Vaší specifikaci, kde je jaké poškození atd. Záloha je nyní od nového roku ve výši 100 procent celé domluvené částky za vozidlo a služby předem.

Když už pro Vás auto máme

Kontaktujeme Vás s tím, co je potřeba na autě udělat, jako „výměna pneumatik, dodělání dovozové STK, opravy, úpravy, lakování, výměny dílů atd“, každopádně vždy s rozumnou mírou investice vzhledem k Vašemu omezenému specifickému rozpočtu, to znamená, že pokud budete chtít od nás auto s nějakým základním úvodním servisem, nebo prostě pěkné a bez investic, nestane se, že v rámci Vašeho rozpočtu budeme chtít něco navíc, vždy se ze zásady kupuje auto o něco levnější, aby zůstal prostor pro opravy a naši minimální provizi, která činí rozdíl mezi nákupem a prodejem, mínus naše investice do vozidla před předáním Vám.

Vytvořit objednávku

Osobní informace

Adresa

Poptávané vozidloTermín dodání