Co vlastně nabízíme :

Nabízíme velice specifickou službu, dodání auta na míru podle parametrů zákazníka, podle parametrů, které vypíše do objednávkového listu. Pozor, jsme obchodníci a profesionálové, neděláme službu ( pošlete link z mobile.de a my pro to bezhlavě jedeme ).  S každou objednávkou se snažíme sehnat pro zákazníka ten nejlepší kus auta, který chce, ať už se jedná o dovoz ze zahraničí, od našich dodavatelů a partnerů v EU, nebo od nasmlouvaných autosalonů v tuzemsku. Vždy osobně poptávaný vůz objíždíme z několika vybraných kusů, řešíme lak, poškození, diagnostiku, kilometry, funkčnost, estetiku, mechaniku, původ, investice. V tomto jsme jedineční, běžný dovozce prostě doveze auto, které si vyberete a je mu úplně jedno, co s autem je, nebo raději pár věcí zatají, jen aby měl kšeft, my si vybíráme co pro Vás budeme dělat a co ne. V tom je obrovský rozdíl, který už chápou desítky zákazníků, co nám posílají zálohy na účet, ačkoli auto fyzicky ani nevidí, důvod je jasný, protože nám věří. Nestydíme se ukázat na veřejné síti Youtube a nestydíme se za svoji práci a doporučené auta, protože jsou to jen ty auta, které si zákazník naspecifikuje v objednávkovém listu. Dodáme mu přesně to, co si napíše do objednávky, konzultujeme s ním veškeré možné opravy, úpravy, doplňky. Řešíme financování, dovoz až do domu, pojistky, přepisy atd.

Co je potřeba k provedení objednávky :

Stačí nám pouze prvotní telefonický kontakt, kde se dozvíme, zda jsme schopni auto dle Vašich požadavků realizovat. Předem kontaktujeme naše kontakty, zda je možné toto auto vůbec sehnat, kolik jich v dané specifikaci pro Vás bude k dispozici, z kolika aut vlastně můžeme my osobně vybírat. Pokud jsme schopni auto sehnat a my Vás o tom informujeme, odešlete nám SMSkou Váš email, na Váš email zašleme OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ v PDF, ten si vytisknete, doma v klidu a s rozvahou vyplníte, podepíšete a zašlete zpět na náš email. Pokud bude vše v pořádku, kontaktujeme Vás a zašleme Vám zálohovou fakturu na realizaci objednávky ( bez zálohy nelze objednávku brát jako závaznou ).

Co se děje po úhradě zálohy :

Po úhradě zálohy bereme celou věc již vážně, informujeme Vás o průběhu hledání Vašeho vozu, o možnostech z čeho vybrat, o konkrétním postupu v hledání, objíždění určitých kusů a doporučení, který z nich nejlépe odpovídá Vaší specifikaci, kde je jaké poškození atd.

Když už pro Vás auto máme :

Kontaktujeme Vás s tím, co je potřeba na autě udělat, jako „výměna pneumatik, dodělání dovozové STK, opravy, úpravy, lakování, výměny dílů atd“, každopádně vždy s rozumnou mírou investice vzhledem k Vašemu omezenému specifickému rozpočtu, to znamená, že pokud budete chtít od nás auto s nějakým základním úvodním servisem, nebo prostě pěkné a bez investic, nestane se, že v rámci Vašeho rozpočtu budeme chtít něco navíc, vždy se ze zásady kupuje auto o něco levnější, aby zůstal prostor pro opravy a naši minimální provizi, která činí rozdíl mezi nákupem a prodejem, mínus naše investice do vozidla před předáním Vám.

  

 

NÍŽE MÁTE OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ, STAČÍ SI JEJ STÁHNOUT, VYTISKNOUT A VYPNIT, V PŘÍPADĚ, ŽE BUDETE ROZHODNUTI O OBJEDNÁVKU AUTA, TENTO FORMULÁŘ NÁM POMŮŽE PŘI SPECIFIKACI AUTA, KTERÉ PO NÁS BUDETE CHTÍT ZAJISTIT, jedná se o obrázek ve formátu *.png, je možno jej stáhnout kliknutím pravého tlačítka myši, nebo pokud chcete, pošleme na vyžádání na Váš email PDF formát tohoto dokumentu.