Vyberte stránku

Zdravím Vás,

vymyslel jsem si na web kolonku „jak kupovat“, no a nyní k tomu musím něco sepsat, samozřejmě jsou tyto rady myšleny cíleně na náš web moravacars.cz, protože dlouhodobě točíme ke každému vozu prodejní videa, kde ukazujeme jakékoli vady, poškození, výbavu i vychytávky.

Postupně tak nějak sbíráme kladné hodnocení a toto je pro nás i taková opora při prodeji, kdy se zákazník může mrknout na nějaký inzertní portál a vidí tam naše auta, naše hodnocení a nemusí se tak bát nákupu i když nás absolutně nezná. Samozřejmě se najde i nějaký závistivý osel, který napíše nějaký smyšlený blábol, aby nám uškodil, ale ve většině případů jde o kladné recenze, postavené na pravdivém základu, ono je dneska hrozně moc jednoduché někomu uškodit anonymně, když budu chtít, do pěti minut napíšu na konkurenční bazary a prodejce takovou špínu na internetu, že se z toho budou roky dostávat a situaci uklidňovat a obhajovat, tohle samozřejmě dělají jen stupidní paka, co nemají co čeho takzvaně píchnout.

U nás se v klidu mrkněte na prodejní video, snažíme se to točit ve FullHD, tak ať vidíte auto v co největší kvalitě obrazu, videa máme někdy dost dlouhá, takže snad z auta uvidíte vše, co Vás zajímá, v přiložených fotogaleriích nic nemaskujeme a pokud budete chtít zaslat další fotky, klidně si napište na mail o další fotky.

Když nám zavoláte na 770166042, tak se přesvědčíte, že na Vás nikdo nic nehraje a můžete se zeptat na cokoli a pokud zrovna budeme u auta, tak ten stav popíšeme rovnou po telefonu, máme těch aut na place hrstku, tak o každém víme snad vše podstatné.

Rozvážíme po celé ČR, to znamená, že pokud si budete jisti nákupem od nás, tak po zaslání zálohy na účet Vám auto připravíme, uděláme na něm evidenční kontrolu, hodíme jej na vlek a dle domluvy dovezeme až k Vám domů, kde auto ukážeme a vysvětlíme ovládání a funkce, doplatíte zbytek a máte auto doma bez starostí se sháněním šoféra nebo odvozu k nám. Této možnosti u nás zákazníci běžně využívají, protože ví, že od nás není špatného auta a vždy je ta kvalita jinde, než když někdo napíše „cena je úměrná stavu“ což je blbost. Stav má být vždy na vyšší úrovni než je stanovená cena, proto se snažíme auta i v nižších cenových kategoriích vždy dodělat, opravit pískající brzdy, srovnat volant, vyměnit čepy, olej a svíčky když to kucká atd,,prostě ať s tím za takové peníze nemáte zbytečné starosti. Nikdo přeci nechce koupit vrak za 20 tisíc aby do toho hned ten den sypal peníze, to raději dělat nebudeme vůbec. Toto je parketa všech dnešních překupníků na internetu, od kterých se hodně distancujeme, to jsou jen ubožáci, co koupí vrak za 10, nedají do něj ani korunu a prodávají jako poservisované auto za 20 a Vy to pak koupíte a nestačíte se divit. Dlouhodobě spolupracujeme se servisy v Prostějově, cokoli zvládneme opravit během jednoho či druhého dne.

Proto když Vám do telefonu řekneme, že motor je bez závady, brzdy taky, pneu jsou
takové a makové, tak nám věřte, protože toto všechno my vyzkoušíme, opravíme
co je špatně a nabízíme dál bez zásadních závad, které většina překupníků zamlčí, nebo
z Vás záměrně dělají blbce, protože tomu nerozumíte.

Takže přeji hezký den a třeba od nás koupíte káru na pár let….